Upratovanie Domácností

Upratovanie
Bytov a domov

Máte záujem o jednorazové hĺbkové upratovanie alebo o pravidelné udržiavanie svojej domácnosti? Sme pripravení! Pravidelné upratovanie odporúčame na týždennej báze. Samozrejme, vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám a predstave o frekvencii.

Ako bonus pri určitých balíčkoch od nás dostanete filtráciu vzduchu ozónom a dezinfekciu germicídnym svetlom Vášho domova úplne ZADARMO.

Na výber máte z niekoľkých balíčkov, ktoré nájdete nižšie.

Upratovanie bytov a domácností

Cenník

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku, vyplňte nasledujúci formulár, prosím.
Cenovú ponuku Vám vytvoríme následne po absolvovaní obhliadky.

 • LOVE 129
  CENA DOHODOU
 • Chcete prekvapiť svoju drahú polovičku? Pripravte u Vás doma nezabudnuteľný zážitok. Vyrazte s partnerkou na večeru, do kina, na narodeninovú oslavu, požiadajte ju o ruku a príďte domov do ďalšieho prekvapenia v podobe LOVE balíku. Ten obsahuje okrem uprataného bytu aj navodenie romantickej atmosféry pomocou malých drobností ako: lupene kvetov, mini-čokoládky, prípadne iných drobností podľa dohody.
  Pre viac info nám kľudne napíšte.

 • Rezervovať
 • PROMINENT 129
  CENA: od 500€
 • Balíček PROMINENT je určený len pre VIP zákazníkov, ktorí si kladú dôraz nie len na detailné upratovanie, ale aj na služby, ktoré sú s tým spojené. Spomedzi našich možností sme zriadili “balíček PROMINENT”, ktorý Vám bude k dispozícii 24 hodín denne a bude čakať na Vaše požiadavky. Služby, ktoré ponúkame nad rámec je nosenie Vašich šiat do čistiarne a z nej, zabezpečenie nadštandardných čistiacich prostriedkov, ktoré obsahujú stopové prvky zlata a striebra, pravidelná dezinfekcia, kompletné žehlenie a pranie a naparovanie Vašej posteľnej bielizne. PROMINENT balíček zahrňuje aj starostlivosť o auto (čistenie interiéru a exteriéru). Ďalšou vlastnosťou PROMINENT balíčka, ktorú treba spomenúť je dôraz na diskrétnosť! Dbáme na Vaše súkromie, preto sú naši zamestnanci zmluvne zaviazaní mlčanlivosťou o Vašom súkromí. Sme jediná služba, ktorá 100% garantuje, že informácie o prominentoch sa nedostanú do médií a podobne. Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať a my k Vám zašleme špičkový tím, aby s Vami prejednali podmienky a požiadavky.
 • Rezervovať

Vyžiadajte si cenovú ponuku pre upratovanie kancelárskych, spoločenských alebo obchodných priestorov.