O firme

163
Realizované upratovania
12
Zmluvní klienti
18
Stáli zákazníci
1000
Úsmevov na tvári
Prémiová upratovacia služba
Royal Cleaning Bratislava

Royal Cleaning je prémiová upratovacia služba pôsobiaca v Bratislava a blízkom okolí. Náš upratovací tím je zložený zo sviežeho a hlavne 100% vyškoleného kolektívu mladých ľudí.

Veľmi veľa zákazníkov podceňuje alergie, baktérie a drobné nečistoty. My sme na ne dostatočne pripravení! Používame výhradne certifikované čistiace prostriedky.

Kvalitné upratovanie je jedna vec, no ako bonus pri určitých balíčkoch od nás dostanete filtráciu vzduchu ozónom a dezinfekciu germicídnym svetlom Vášho domova úplne ZADARMO. Pevne veríme, že po využití našich služieb Vám vyčaríme úsmev na tvári a vrátime teplo do Vášho domova. Zaručujeme Vám nadštandard v oblasti upratovacích služieb nakoľko náš personál je pravidelne školený a sme časovo flexibilní. Vieme tu byť pre Vás 365 dní v roku, 24 hodín denne.

Naša spoločnosť sa zameriava na každý typ nehnuteľnosti od upratovania bytov, rodinných domov a víl cez kancelácie a spoločenské priestory až po obchodné priestory. Upratujeme precízne a detailne, pretože veríme, že zdravie a spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste.

Budeme veľmi radi, keď navštívime aj tu Vašu domácnosť.